İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Gerçek Medyumlar
  3. 4444 Duası

4444 Duası

Dua, Allah ile kulları arasındaki köprüdür. Yaratan, kullarının kendisine yalvarmasını, kendisinden yardım istemesini bekler. Kimi zaman sıkıntı verir, kimi zaman ise kalbindeki istekleri gerçekleştirmez. Kulu dua edip kendinden yardım istesin diye.

4444 Duası

4444 Salat-ı Tefriciye Duası bilgilerini paylaşıyoruz. Duanın gücü tüm inançlarda bilinip, kabul edilir. Dua, insanların elinden bir şeyler gelmediği zamanlarda, çaresiz, çözümsüz olduğu zamanlarda, sığınılan son umuttur. İçten, inanarak edilen her dua kıymetlidir ama bazı dualar vardır ki özeldir. Bu duaların kimisi ayetlerden, kimisi hadislerden, kimisi de âlimlerden günümüzü kadar gelmiştir. Bu dualar kıymetli, kabul olması neredeyse kesin olan dualardır. (Tabi ki duaları kabul eden sadece Allah’tır.)

Bu dualardan biride 4444 Salatı Tefriciye duasıdır. Bu dua âlimlerden günümüze kadar gelmiş, çok etkili dualardan biridir.

4444 Salatı Tefriciye Duasının Faydaları Nedir?

4444 Salat-ı Tefriciye duasının faydaları oldukça fazladır. Sayarak bitiremeyeceğimiz bu faydalardan birkaçını saysak dahi önemi anlaşılacaktır. Bu duanın faydaları; kişi hastalıktan, bela ve sıkıntıdan, dertten ve her türlü musibetten kurtulur. Kalbindeki gizli ya da açık tüm istekler gerçekleşir. Kısmeti, rızkı açılır ve çoğalır. Her türlü işin üstesinden gelir, zorluklar kolaylaşır.

Bu dua kişinin kendisine, evlatlarına, ailesine ve arkadaşları adına dahi yapılabilir. Yeter ki gönülden inanıp, dua için umutlu olunsun. Allah’ın izniyle gerçekleşecektir.

4444 Salatı Tefriciye Duasını Kimler Yapar?

4444 Salat-ı Tefriciye Duası dediğimiz gibi özel bir duadır. Şüphesiz her dua, herkes tarafından yapılabilir ama bu gibi özel dualar ne zaman, nasıl, hangi sayılarda, neler okunarak yapılacağı özel bir ilim sahibi olmayı gerektirir. Bu işin uzmanlarından biride Medyum Nilgün’dür. Medyum Nilgün, sahip olduğu ilim, tecrübe ve manevi güç ile kendine gelen tüm insanlara yardım ederek, çeşitli dualar ile dertlerinden ve sıkıntılarından kurtulmasına vesile olmuştur. 4444 Salat-ı Tefriciye duasının da nasıl yapılacağı, nasıl kabul olacağı konusundaki büyük bilgisi ile bu duayı talep eden herkese yardımcı olmaktadır.

4444 Salatı Tefriciye Duası Kimler İçin Okunur?

Duanın hiçbir zararı yoktur, yan etkisi yoktur. Dua hayır işidir. Bu sebeple dua talep etmek için, sıkıntı ve dert içinde olmaya, hasta olmaya lüzum yoktur. Üstelik 4444 Salat-ı Tefriciye Duası, gönlünden geçen isteklerin kabul olmasına da vesile olduğu için tüm insanların ihtiyacı olan bir duadır. Tabi sadece bela ve hastalıklardan kurtulmak için değil, aynı zamanda bela ve hastalıklardan korunmak içinde bu dua okunabilir. Medyum Nilgün, sahip olduğu bilgi ve birikim ile işinin en iyisi olduğu için dileğinizi söylediğinizde, en doğru duaları size söyleyecektir elbet. Ama özellikle 4444 Salatı Tefriciye Duasını isterseniz, onu da istediğiniz kişi adına okuyarak, en kısa sürede dileğinizi gerçekleşmesine vesile olacaktır. Medyum Nilgün ile 4444 Salatı Tefriciye Duası ile birçok dua, büyü ve büyü bozmak gibi işlemleri güvenli bir şekilde yapabilir, isteğinizin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Yorum Yap