İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Gerçek Medyumlar
  3. Düşmanı hasta ve perişan etmek için büyü

Düşmanı hasta ve perişan etmek için büyü

Düşmanınızı hasta etmek istiyor iseniz bu büyüyü kullanabilirsiniz. Ama tabi uzman bir medyum tarafından yapılmalıdır. Gelin ve detayları görün rahatlıkla.

Düşmanı hasta etme büyüsü olarak düşündüğümüz zaman, sizi yıpratan ve size zarar veren, bu sebepten de karşı tarafı ve sizi gerçekten de yoran bir çalışmaya ulaşıyoruz aslında. Düşmanı hasta etme büyüsü dediğimiz konu tam olarak bu şekilde çıkıyor karşımıza. Bu büyülerin süreçleri içerisinde herkes için bir renk ve yenilik yaparken, farklılıkları da kendine has bir dilde büyütüyor ve ilerletiyoruz. Düşmanı nasıl hasta ederiz tarzı sorularınız var ise aslında burada dikkat edilmesi gereken şeyin kendinize dair bir seçim ile ilerlemek olduğunu söylemek istiyoruz sizler için. Farklı olanı, ayrıntılı ve güncel olanı ya da güzel olanı sizler de bulmak istiyor iseniz hemen sitemize tıklayın ve medyum Nilgün hoca ile rahat bir çalışmaya ulaşmış olun. Süreçlerin tamamında sizinle olmak ve size özgü hizmetler sağlamak niyetindeyiz. Her türlü fırsatı ve kolaylığı buradan kullanabilir ve rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

 

Düşmanı nasıl hasta ederiz?

Aslında Düşmanı hasta etme büyüsü ya da düşmanı helak etme büyüsü için havas esrarının bol zikirlerini bilmek gerekmektedir. Bu zikirlerin okunmasında niyet etmek ve niyetin doğru şekilde edilmesi önemli bir detaydır. Zikirler tamamen düşmandan kurtulmak, bu kişiyi ya da kişilerin helak olmasını istemek, yok olmasını istemek için yapılır. İki ya da daha çok zikir ile yapılacak olan büyülerde kişiyi ya da kişileri yok etmek oldukça kolaydır. Bu yüzden Nilgün hoca ile iletişime geçin ve gerekli çalışmaları yapalım. Çevrenizde kötülük yapan kişilerden kurtulmak için kesinlikle kendiniz uygulama yapmamalısınız. Yapılan olan işlemlerin yanlış olması içinden çıkılmayacak olan durumların yaratılmasına olanak sağlar. Bundan kurtulmak oldukça zordur. Bu bozdurma konuları da tam olarak bu seviyelerde işliyor diyebiliriz. Düşmanları için yapılan büyülerin bozulma işlemlerinin de yine deneyimli olan medyumlar tarafından yapılması daha uygundur. Bozma işlemi için bir gün içinde hepsi okunabilse de her günün nasibinin olması adına 7 güne bölünerek duanın okunması daha makbuldür. Bozum için dua sabah namazlarından sonra ya da öğle namazlarına 1 saat kalacak şekildeki zaman diliminin içinde okunmalıdır. Bu konuda daha detaylı bilgi için tıklayın ve bize ulaşın.

Yorum Yap