İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Gerçek Medyumlar
  3. Evde muska nasıl anlaşılır?

Evde muska nasıl anlaşılır?

Evde muska olduğunu nasıl anlarsınız? Sizin için ürettiğimiz her türlü seçimi kullanmanızı istiyoruz. Bu konuya dair tamamen farklı bir çalışma sunuyoruz.

Evinizde sizin aleyhinize bir muska var ise, ya da benzeri bir büyü gibi durumlar ile karşılaşmışsanız, ev içindeki yaşantınızda olumsuz durumlar meydana gelecektir. Bu süreçlerin tamamını işin ustası olan Medyum Nilgün hanım ile çözmemiz gerekiyor. Malumunuz bazı muskalar kişilere yapılırken, bazıları doğrudan evin içine yapılabiliyor. Sıkıntı ve sorun verme özelliklerine sahip olan bu muskalar, kullanım bazlı olarak da hızlı bir ilerleyişin ürünü oluyor. Kesinlikle farklı bir yapıdan bizlere ulaşan bu çözümler, her şeyden ziyade daha dikkatli bir yaklaşımın ürünü oluyor. Mesela boğulmalardan tutun da evin içinde daralma gibi durumlar ile karşılaşıyor iseniz şayet, kesinlikle bir şekilde negatif durum vardır diyebiliriz. Bu çözümleri, bu seçimleri daha farklı yapılarda kullanmak için bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Evde muska olduğunu anlamak için bu seçimleri ve bu süreçleri takip etmekte fayda var. Aynı zamanda kişilerin de kendine has bir detaya ulaşması için sürekli yoğun bir kullanım ile ilerlediğimizi de belirtmek isteriz. Evde olan muska doğrudan hayatımıza dahil olur ve bize doğrudan büyük yükler yükler. Peki bundan nasıl kurtulacağız? Tabii ki de medyum Nilgün hoca ile birlikte ortaya çıkardığımız bütün seçimler sayesinde.

 

Evde muska nasıl bulunur?

Evinizde hiç ummadığınız bir anda eşyalarınız kaybolmaya başlar. Sonrasında bu eşyaları aradığınız yerde bulmaya başlarsınız ve çok şaşırırsınız. Evinizin kapısından girer girmez boğulma hissi ve kendinizi dışarı atma hissi yaşamaya başlarsınız Yattığınızda hemen uyku hissi doğar, uyandığınızda ise halen uyumak istersiniz ve bir türlü uykuya doymazsınız. Evin içine kesinlikle evcil hayvan sokamazsınız, sokan kişilerde ise huzursuzluklar başlar. Hayvan devamlı olarak haylıyorsa, ötüyorsa ya da miyavlıyorsa ev içinde kara bir büyüye sahip olan muska bulunduğunu gösterir.Evinizde oluşan karanlık hissiyatı da evde muskanın olduğunun bir göstergesidir. Işıklar açık olsa bile ya da ortam oldukça aydınlık olsa bile ev içinde sürekli olarak karanlık bir ortam olduğunu düşünmek ve hissetmek olarak meydana gelir. Boğuk ve sıkıcı bir ortamda bulunmadığınız sürece gözlerinizde kararma meydana geliyorsa, ev içini net şekilde göremiyorsanız ve kendinizi karanlıkta hissediyorsanız da şüphelenmeniz gerekir. Pek çok seçim ve detay adına bizlere ulaşmanızı öneriyoruz.

Yorum Yap